banner84

banner92
24 Ekim 2019 Perşembe

Galatasaray Tur Şansını Mucizelere Bıraktı
banner31

Medya Fm'de Yeni Yayın Dönemi Sürprizlere Gebe

Türkülere gönül verenlerin radyosu parolası ile 24 yıldır aralıksız Türk Halk Müziği'ni Türk halkına dinleten 93.9 Medya Fm yeni yayın dönemine sürprizlerle hazırlanıyor.

07 Eylül 2017 Perşembe 11:22
Medya Fm'de Yeni Yayın Dönemi Sürprizlere Gebe
banner54
 Türkü; Türk halkının bağrından kopan duygu yüklü nağmelerin saz ile musiki yolculuğuna geçişi. Bir şekilde aşkın ve sevdanın saz olup söze eşlik etmesi. Kimine göre nağme,kimine göre deyiş kimine göre ise ağıt...
İşte tüm bu güzellikleri en ücra köşelere ulaştıran türkü frekansı 93.9 Medya Fm...
Yönetim Kurulu Başkanlığını bir türkü sever olan Turan CANİK'in yaptığı Medya Fm 24 yıldır hep türkü çalıyor. Türkülere gönül verenlere hitap ediyor ve türkülere hayat veren Türk Halk Müziğinin ustalarını dinleyicileri ile stüdyo ortamında buluşturuyor.
Yayın politikasında hiç sapma göstermeyen Medya Fm bundan sonrası için çok daha iddialı konuşuyor. Yönetim Kurulu Başkanı Turan CANİK, kurumsal kimliği olan radyomuz Türk halk müziğinin ustaları ve o ustalara gönül veren öğrencilerini Türküseverlerle buluşturmaya devam edecektir dedi. Canik, radyomuzun kapıları türkülere hizmet eden ve seven tüm sanatçılarımıza açıktır diyerek, kaliteli türkülerle yayın hayatlarına devam edeceklerini belirtti.. Yepyeni projelerle sosyal sorumluluk ve farkındalık konularına da yer verdiklerini, bu konuda üstün başarı ödülleri ile radyolarının ve programcılarının ödüllendirildiğini belirten Canik, kurumumuz toplumsal değerleri,kültürel unsurları ve milli manevi değerleri her daim ön planda tutmuştur,tutmaya da devam edecektir dedi.


Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40