banner84

18 Ağustos 2019 Pazar

Naci Bostancı'ndan Mehmet Metiner'e

Medya Fm'de Türkü Tadında Konuklar

Türk Halk Müziği'nin kaliteli radyolarından 93.9 Medya Fm 25 yılı aşkın yayın politikasındaki formatıyla türkü severlerin değişmeyen tek adresi olmaya devam ediyor.

19 Temmuz 2017 Çarşamba 10:36
Medya Fm'de Türkü Tadında Konuklar
 25 yıl öncesi kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkü formatının dışına çıkmayan ve ''Türkülere Gönül Verenlerin Radyosu'' parolasıyla yayın hayatına merhaba diyen 93.9 Medya Fm kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.
Bir çok radyocunun ilk deneyim ve tecrübe kazanmasına vesile olan Medya Fm, yayın kalitesinin yanında yayıncı yetiştirmesi konusunda da kendisiyle yarışan bir radyo.
Sabah programcılarından hareketli türküler eşliğinde, yolda trafik çilesi çekenlerin bu çilelerini şenliğe dönüştüren Dadali Şov ile güne merhaba derken, ilerleyen saatlerde günün akışına uygun yayıncılarıyla en çok takip edilen radyolardan bir tanesi.Deneyimli programcılardan Uğurşen BAYRAK almış olduğu birbirinden özel konuklarıyla dinleyicilerin beklentilerine cevap vermeye gayret ediyor.
Aynı şekilde kültürel programlar arasında cumartesi pazar yayıncılarından Savaş Koç ve Atilla Volkan Baykara şiir tadında nefeslerin bir solukta şiirleşerek ruhları harekete geçirmesi dinlenmeye değer programlardan bir kaçı.Hafta sonu Müslüm Söyler'le Başka Açıdan sosyal sorumluluk adına 8 yıllık bir hikayenin devamı olmaya alternatifsiz tek aday gibi. Her hafta apayrı ve birbirinden değerli konuklar ile toplumun nabzı,sağlığı ve psikolojik sorunları gündeme taşınıyor.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67