banner84

banner92
11 Temmuz 2020 Cumartesi

Komandolar Teröristleri Torbaya Koydu
banner31

MasterChef Güzide 7 milyonluk villasını sattı bakın nereye taşındı

MasterChef Türkiye yarışmasının 7 milyonluk villası ve zengin eşiyle olay olan yarışmacısı Güzide Mertcan, villasını sattı. Yeni dairesi hakkında da bilgi verdi.

23 Ocak 2020 Perşembe 09:22
MasterChef Güzide 7 milyonluk villasını sattı bakın nereye taşındı
banner54
 TV8 ekranlarında yayımlanan MasterChef yarışma programının en çok konuşulan yarışmacılarından biri olan Güzide Mertcan, sonunda muradına erdi. Uzun bir süre 7 milyon TL değerindeki villası ve lüks yaşantısıyla sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Güzide, villayı sattı, yeni bir daireye taşındı.Herkesin merak ettiği 7 milyonluk villayı sattığını kendi YouTube hesabından yayımladığı video ile anlatan MasterChef Güzide, şunları söyledi:"Evi sattık. Madem çok merak ediliyor size ayrı bir video çekeceğim.
Görün bakalım neymiş bu 7 milyonluk ev!''
''Keşke satmasaydı' demeyeceğim, biz bu evde 4 – 4.5 yıldır oturuyoruz tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık. Uzun zamandır beklediğimiz bir şey olduğu için ‘keşke’ demeyeceğim.''''Ben 10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor. Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız.En kısa zamanda oraya tanışmayı düşünüyoruz.''
Evi mobilyalarımızla satmadık. Kiraya geçeceğimiz için yeni eve mobilyaların hepsini götüremiyoruz. ‘En sade şekilde nasıl yaşarız’ diye birtakım eşyaları elden çıkarıyoruz. Kendimize daha küçük yaşayabileceğimiz bir ortam hazırlıyoruz."Lüks sitede yer alan 'malikane'nin içi de hayli pahalı eşyalarla döşenmiş. Güzide Mertcan'ın oturduğu 'malikane sitesinin' aylık aidat ödemesi 3 bin 500 lira. 3 katlı olan malikanede toplam 10 oda bulunuyor. Büyükçekmece'deki malikanenin hemen yanında bir helikopter pisti de yer alıyor. 

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

Anahtar Kelimeler: MasterchefGüzide

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40