banner84

banner93
13 Ağustos 2020 Perşembe

Yakalanmasaydı Her Yeri Kana bualayacaktı
banner31

Hasan Baran ile Evdekal İstanbul'un Sesi'nde Kal

Arabesk radyoları arasında ilk sıralarda yer alan İstanbul2un sesi Radyosu genç kadrosuyla arabeskseverlerin gönüllerinde taht kuruyor. Hafta sonları asker dönüşü mikrofana tekrar merhaba diyen Hasan Baran özellikle genç kızların tercihi...

28 Mart 2020 Cumartesi 22:52
Hasan Baran ile Evdekal İstanbul'un Sesi'nde Kal
banner54
 91.8 İstanbul'un Sesi, Arabesk dünyasında radyo dinleyenlerinin büyük beğenisini kazanan radyo. Pozitif bir yayın akışıyla dinleyeenlere hoş vakit geçirmeyi amaçlayan radyo yönetimi, özellikle gençleri mikrofonla buluşturuyor. Radyoculuğa meraklı, azimli genç yetenekler 91.8 İstanbul'un Sesi radyosunda hayat buluyorlar.
İşte bu yayıncılardan biri de genç yetenek Hasan Baran, kısa bir aradan sonra, vatani görevini yerine getirdi ve asli görevi radyoculuğa kaldığı yerden devam etmeye karar verdi.
Özellikle genç kiteleyi peşinden sürükleyen Hasan Baran, sevecenliği, güleryüzü ve mikrofona yakışan tavırlarıyla dikkat çekiyor. Gençliğin verdiği enerjiyi fiziğiyle birleştirip sesiyle ve tarzıyla harekete geçiren genç radyocu Cumartesi ve pazar günleri 16:00-18:00 arası yayın odasında sevenleriyle buluşuyor.


Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40