banner84

banner93
24 Ekim 2019 Perşembe

Galatasaray Tur Şansını Mucizelere Bıraktı
banner31

Arabeskin Prensesi Can'a Can Katıyor

91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nda yapmış olduğu enerji dolu yayınlarıyla ve aldığı konuk sanatçıları ile dinleyici rekorları kıran Cankız, dinleyenleri ile yaptığı içten sohbetiyle de göz dolduruyor.

22 Ocak 2019 Salı 11:34
Arabeskin Prensesi Can'a Can Katıyor
banner54
 Radyoculuk güzel bir meslek olduğu kadar dikkat ve konuşma üzlubuyla da çok zor icra edilebilen bir özelliğe sahip. Tabi bu özelliği gerçek bir radyo programcısı iseniz uygulamaya koyarsınız, yoksa her eline mikrofon cebine de sponsor aldığı anda herhangi bir radyoda yayın yapabilir. Eskisi gibi geçmiş ve yayıncılık sertifikası da sorulmuyor kimseye. Hoca Nasrettin hesabı, ''parayı veren mikrofonu çalar'' durumuna geldi yayıncılık anlayışı.
Peki ama bunca radyo ve bunca programcı kirliliğinde işini layıkıyla yapan tecrübeli radyocular yok mu ?
Elbette var, buradan kendilerinin haberleri olmadan onları yazma hakkını kendimizde görmüyoruz, tıpkı mikrofonları kirletenler misali..
Lakin bizler en azından en yakınımız ve kulaklarımızla her gün misafir olduklarımızı yazalım dedik.
İşte bunlardan bir tanesi 91.8 İstanbul'un Sesi radyosu'nda farklı bir kalıp,farklı bir ses,farklı bir yayın anlayışı ile dinleyenleri sevdikleri sanatçılarla buluşturan Cankız...Her yayınında dinleyenleri ile sımsıcak sohbetler gerçekleştiren, program konuklarına stüdyo ortamını bir sohbet mekanı haline getiren Cankız bugüne kadar
 Muazzez Ersoy, Cengiz Kurtoğlu, Murat Kurşun, Berdan Mardini, Ebru Yaşar, İsmail YK, Sinan Özen, Aydın Kurtoğlu, Hakkı Bulut, Ali Şan, Ferman Toprak, Safiye Soyman,  Niran Ünsal, Gökhan Akar, Bülent Serttaş, Hüseyin Tatlı, Hasan Yılmaz, Orhan Ölmez, Murat Başaran, Ersan Er, Coşkun Erdem, Cansever, Günel, Ceylan, Aslı Hünel, Mustafa Yıldızdoğan ve daha bir çok değerli sanatçıyı dinleyenlerinin ev,iş yeri ve arabalarına misafir etti.Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83