banner84

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Davutoğlu'nun sözlerine MHP'den sert tepki

Ömer Faruk Kaya'nın beklenen kitabı 'Sus ve Bana Aşkı Anlat' çıktı

Sus ve Bana Aşkı Anlat kitabın konusu nedir? Ömer Faruk Kaya kimdir? Sus ve Bana Aşkı Anlat kitabı piyasaya çıkmadan önce takipçileri tarafından sosyal medya üzerinden büyük ilgi gördü.

11 Temmuz 2016 Pazartesi 22:51
Ömer Faruk Kaya'nın beklenen kitabı 'Sus ve Bana Aşkı Anlat' çıktı
 


Sus ve Bana Aşkı Anlat kitabın konusu nedir? Ömer Faruk Kaya kimdir? Sus ve Bana Aşkı Anlat kitabı piyasaya çıkmadan önce takipçileri tarafından sosyal medya üzerinden büyük ilgi gördü. 
Yaklaşık iki yıl süren "Sus ve Bana Aşkı Anlat" kitap çalışması uyanış kitabevinden çıktı. Büyük bir titizlik ile kaleme aldığı bu kitapta beşeri ve ilahi aşkı farklı bir dil ile anlatan yazar her kitleye hitap edeceği ve tekrar tekrar okuyacağı bir kitap olduğunu belirtti.  Ömer Faruk Kaya hazırlayıp sunmuş olduğu Mavi Tramvay adlı radyo programıyla tanınmıştır. Yazarın: ‘’35 yıllık hissiyat ve tefekkürümün ürünü’’ diye ifade ettiği bu kitap oldukça iddialı.
Aşkı Mı Arıyorsun?
O halde biz susalım da aşk konuşsun
Tüm kâinat lisanınca zikre hal olmuş
Aç gönlünü ve dinle
Kulak vermek kâfi gelmez bu dile
Bu dil, aşkın dili
Yalnız gönle ayan olur
Gönlünü açmaz isen
Arş-ı ala lal olur...
Sahi bunca ayrı dilden aşkı dinledin mi hiç
Daha birçok dalına dokunacak bir makas
Senin canın acıyacak
Dallarım kırılıyor sanacaksın
Oysa güzel bir bahara hazırlık için dalların budanıyordur
Ve o bahar geldiğinde işte vazgeçeceksin her şeyden ve dahi O'ndan gayri herkesten
Ama yüzünde muhteşem bir tebessümle... 
'Sus ve Bana Aşkı Anlat' kitabını alıp okuduğunuzda, sizi klişelerinden ve aşkın maddeselliğinden uzaklaştıran samimi bir dosta sahip olduğunuzu hissedeceksiniz. Sus ve Bana Aşkı Anlat kitabına kitapyurdu, D&R ve pandora gibi internet sitelerinin yanı sıra tüm kitapçıklardan bir imza karşılığında sipariş edebilirsiniz. ÖMER FARUK KAYA KİMDİR?
1 Aralık 1980 tarihinde Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde dünyaya gelen yazar, ilk-orta öğrenimi ve hafızlık eğitimini Vakfıkebir ilçesinde aldıktan sonra Beşikdüzü Anadolu Öğretmen Lisesi'nden mezun oldu.
Erzurum Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliğini kazanan yazar, ilk iki yılını bu kadim şehirde, kalan üç yılını da Hz. Pir’in kutlu şehri Konya’da Selçuk Üniversitesi'nde geçirerek üniversite eğitimini tamamlayarak mezun oldu. İstanbul, Trabzon, Bitlis gibi birçok şehirde Edebiyat Öğretmeni olarak görev yaptı. Bu dönem içerisinde çeşitli radyolarda Talha Eymen müstear ismiyle Mavi Tramvay adlı şiir–edebiyat-sohbet içerikli radyo programının yapımcı ve sunuculuğunu üstlendi.
Halen İstanbul’un Eyüp semtinde edebiyat öğretmenliğine devam etmektedir. Ömer Faruk Kaya, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde eğitim görmekte olup, çeşitli dergi ve edebiyat sitelerinde yazarlık yapmakta, kültür-edebiyat içerikli çeşitli etkinlik ve programlarda da görev almaktadır… 
KÜNYE
Yayın Tarihi 2016-06-28
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 192
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67