banner84

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Davutoğlu'nun sözlerine MHP'den sert tepki

Kasım Alper Özdemir 'Işık Her Zaman Doğu'dan Yükselecektir'..

Doğu Anadolu'da Ramazan etkinliklerine katılan Şiir Yorumcusu ve Yazar Kasım Alper Özdemir şiirleri ile büyük beğeni topladı..

30 Mayıs 2018 Çarşamba 09:18
Kasım Alper Özdemir 'Işık Her Zaman Doğu'dan Yükselecektir'..
 'Devlet şefkat elini insanımıza uzatmış'

Hakkari Belediyesi, Ağrı Diyadin Belediyesi ve Iğdır Valiliği tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerine katılıp şiirleri ile sahne alan Özdemir; etkinliklerin faydalı ve çok güzel geçtiğini söyledi..

 

Şiirlerini çocuklarla birlikte okuyan Genç Yazar, devletin şefkat eli öyle güzel bir şekilde insanımıza dokunmuş ki, onların gözlerinde ki umuda ve mutluluğa şahit olmak bizleri de ziyadesiyle mutlu etti. 

 

Keşke uzun yıllar önce buralara gelseydim, sanatçı ve iş adamlarının da zaman zaman bu şehirlere ziyaretler gerçekleştirmesi buradaki çocuklarımız ve halkımız içinde faydalı olacaktır. Kayyum olarak atanan yöneticilerin de halkın sorunları ile yakından ilgilendiğine de canlı olarak şahit oldum, diyen Kasım Alper Özdemir; annelerin gözyaşlarının aynı olduğunu ve ülkemiz için güzel günlerin başlangıcınında doğudan başlayacağını belirtti..

   

Halkın yoğun ilgisi eşliğinde şiir dinletilerini icra eden Özdemir Şiir dinletilerinin sonunda  kitaplarını da imzalı olarak çocuklara hediye etti..

    

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67