banner84

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Davutoğlu'nun sözlerine MHP'den sert tepki

1. Altın Kalem Ödülleri sahiplerini buluyor

1.Altın Kalem Ödülleri 14 Mayıs’ta yazar Serra ERDOĞAN sunumu ve dünyaca ünlü şair Behruz Dijiruan’ın katılımıyla Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

08 Mayıs 2018 Salı 16:01
1. Altın Kalem Ödülleri sahiplerini buluyor
 1.Altın Kalem Ödülleri 14 Mayıs’ta Sunumunu Sibel Çakı ve Şeref Umut Tarafından yapılacak yazar Serra ERDOĞAN  ve dünyaca ünlü şair Behruz Dijiruan’ın katılımıyla Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Gecenin  Genel Koordinatörü Serra ERDOĞAN ile ödüle layık görülen dünyaca ünlü yazarların ödüllü eserlerini Farsçaya çeviren çevirmen-şair Behruz Dijurian hafta sonu saat: 16:00-18:00 arası  93.9 Medya Fm’de yayınlanan Müslüm SÖYLER’le Başka Açıdan isimli programa katılacaklar.
Medya Fm dinleyenleri programda  1.Altın Kalem Ödülleri yarışması, edebiyat, sanat konusunda söyleşi ve şair Behruz Dijurian ‘dan şiirler dinleyecek.
Kısaca Altın Kalem Ödülleri ile ilgili yazılı basında yayınlanan haber metnini sizlerle paylaşalım…

1. Altın Kalem Ödülleri, edebiyatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 14 Mayıs'ta düzenlenecek tören ile çiçeği burnunda ödüller ilk sahipleriyle buluşacak

1. Altın Kalem Ödülleri, 14 Mayıs’ta Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde sahiplerini bulacak. Bu hedefle Altın Kalem Ödülleri Genel Koordinatörü yazar Serra Erdoğan “Biz, altın madenine inip keşfedilmeyen altınları bulma, tanıtma ve okuyucuya sunma niyetindeyiz. Aslında bu hareketimizin popülist kültürün kemikleşmiş isimlerine de heyecan getireceğini umuyor, aynı zamanda da edebiyat deryasının sadece onlarla sınırlı olmadığını hatırlatacağını düşünüyoruz. Kıymetli kalemlerin ve verdikleri eserlerin vurgulanmaları adına bu geceyi düzenliyoruz” sözleriyle Altın Kalem Ödüllerinin amacını edebiyat dünyasına aktarıyor.


Mehmet Akif Ersoy’un torunu Selma Argon, Cemalnur Sargut, Seda Küçük, Cahit Zarifoğlu’nun kızı Betül Zarifoğlu, Nihal Olçok, Prof. Dr. Bahattin Türetken gibi isimlerin, farklı alanlarda verdikleri eserler ile ödül alması beklenen gecede, yazar Mustafa Sefa Güvenir ve dünyaca ünlü yazarların ödüllü eserlerini Farsçaya çeviren çevirmen-şair Behruz Dijurian da Farşça, İngilizce ve Fransızca şiir okuyarak geceye renk katacak.

Yazar S.Serra ERDOĞAN'ın yayınlanmış eserleri:

 
    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67