banner84

banner92
18 Nisan 2021 Pazar

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş Babasının Mezarına Alınmadı
banner31

Kedkoop'dan Kadınlar Günü'ne Özel Etkinlik

Üretici kadınların biraraya gelerek kurmuş olduğu KEDKOOP 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Maltepe'de bir etkinlik düzenledi. Çıkarmış olduğu şiir albümleri ve kitaplarıyla sanat dünyasında farklı bir tarza imza atan Semra Kaygun da bu özel günde kadınları yalnız bırakmadı.

08 Mart 2021 Pazartesi 16:26
Kedkoop'dan Kadınlar Günü'ne Özel Etkinlik
banner54
Üretici kadınların biraraya gelerek kurmuş olduğu  KEDKOOP (Kadın Emekçileri Kooperatifi) 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Maltepe'de bir etkinlik düzenledi. Ketkoop öncülüğünde üretici kadınlarımızın ürettiği ürünler tezgahlarda sergilendi. . Kedkoop Başkanı Canan Tepebaşı etkinliğe katılanlarla birebir ilgilendi. Emekçi kadınlarımız burada kendi ürünlerini kendilerine tahsis edilen tezgahlarda tanıtıp satışa sundular. Böylesi özel bir günde bizlerde Kedkoop olarak emekçi kadınlarımızın yanında yer almak istedik. Tüm katılımcılara ve bizlerle birlikte olanlara teşekkür ediyorum dedi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde emekçi kadınların bu farklı etkinliğine örnek bir davranışla tüm kadınlarımıza ''Engelsiz Yürekler'' ile birlikte  katılan şair Semra Kaygun, biz şairler her ne kadar kalem ve kağıt ile anılsakta, kalemden kağıda giden tüm mesajlar toplumun yürekleri ile yaşamları arasındaki bağdan geçer dedi. Bu bağda asla engel yoktur. Bugün burada çok değerli insanlarla tanıştım. Emin olun katılmış olduğum birçok etkinlikten daha çok keyif aldım. Bir o kadar da duygulu anlar yaşadım. Elimizdeki imkanlarla yapabileceklerimizin en iyisini, en güzelini yapmaya gayret ettik. Bu gayretlerimiz bu engelsiz yüreklerde yer bulduysa ne mutlu bize diyerek mutlu bir kadınlar günü geçirdiğini belirtti. Şair Kaygun katılımcılara şiir kitaplarıyla albümlerini hediye etti.
Etkinlik davetinde  Engelli Kadınlar adına bulunan  Gülsen Ürek ise, bizler yapmış olduğumuz her çalışma, her başarı ve etkinlikte böylesi değerlerimizi yanımızda görmek istiyoruz. Bugün bizleri kırmayıp etkinliğimize katılan ve çıkarmış olduğu şiir albüm ve kitaplarını bizlere hediye eden çok değerli şairimiz Semra Kaygun'a teşekkür ediyoruz diye konuştu. Ürek engelli kadınlar adına da Şair Semra Kaygun'a bir plaket takdim etti.

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40