banner84

banner93
17 Ocak 2020 Cuma

Barbi Sunucu Özlem Ören'e Bir Ödül Daha
banner31

Kalemiyle Yüreklere Dokunan Şair

Şair Semra Kaygun, “Kalemimle yüreklere dokunmakta iddialıyım.” dedi. Bu iddiasını çıkarmış olduğu albümleriyle de ispatlayan şair sanata olan tutkunluğunun her geçen gün arttığını söyledi.

19 Mart 2019 Salı 13:12
Kalemiyle Yüreklere Dokunan Şair
banner54
 2014 yılında "Bu Mevsim", 2016 yılında "Solmayan Anılar"dan sonra, "Lâl Mektuplar" isimli şiir albümü ve mini şiir kitabıyla şair ve oyuncu Semra KAYGUN şiiri topluma sevdiren isim oldu.


Şair Kaygun, albümünde yer alan 90 eserden Bazen, Günaydınım, Hükmüm, İstasyon, Ömrüm, Sessizliğim şiirleriyle dikkati çekiyor. Bazen şiirine klip de çeken Kaygun, albümünün sanat yönetmenliğini de kendisi üstlendi.

Aranjörlüğünü Erman Tazegül’ün, yapımcılığını Olimpiyat Müziğin gerçekleştirdiği Lâl Mektuplar albümündeki “Bazen” şiirinin klibi ise yönetmen Ahu Şentürk imzasını taşıyor.

Albüme ve şiire dair konuşan Semra Kaygun, şiir seslendiren kadın şairlerin sayıca çok az oluşuna dikkat çekti. Şiir ve albüm çalışmalarına devam edeceğini söyleyen Kaygun, “İnandığım ve başardığım yolda hep kalacağım.” dedi.
Birçok alanda çalışmalar gerçekleştiren, kendine has yaşam biçimiyle de örnek bir sanatkar olan Kaygun, sinema oyunculuğunun yanısıra çok özel gecelerde sunumlarıyla da dikkatleri üzerine toplamayı başardı.
 

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40