banner84

banner85

banner86
16 Aralık 2018 Pazar

Yerli helikopterin ilk uçuşa katılan pilotlar ağladı

İçeride görüşme dışarıda eylem! Kritik görüşmenin yeri dikkat çekti

Ankara'da dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşen ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile bir araya geldi. Çavuşoğlu-Tillerson görüşmesinin Ankara Palas'ta gerçekleşmesi dikkat çekti.

16 Şubat 2018 Cuma 11:58
İçeride görüşme dışarıda eylem! Kritik görüşmenin yeri dikkat çekti
banner87
 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson Ankara'da bir araya geldi. Çavuşoğlu, Tillerson'ı saat 09.45 sularında Ankara Palas'ın girişinde karşıladı. Türk ve ABD bayrağının önünde poz veren iki bakan daha sonra üst kata çıkarak baş başa görüşmeye geçti. Bakan Çavuşoğlu, bu sırada mevkidaşına Ankara Palas'ın tarihine ilişkin bilgiler verdi. Çavuşoğlu ve Tillerson daha sonra heyetler arası görüşmeye geçecek, ardından iki bakan ortak basın toplantısı düzenleyecek.
Öte yandan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun ABD’li mevkidaşı Rex Tillerson ile görüşmesi öncesi Ankara Palas yakınında protesto eylemi yapıldı. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile ABD Dışişleri Bakanı Tillerson'ın bir araya geleceği Ankara Palas yakınında bir grup protesto eylemi gerçekleştirdi. Ellerinde Türk bayrakları olan grup, ABD'yi protesto etti. Polis, grubu bölgeden uzaklaştırdı.
Öte yandan Çavuşoğlu-Tillerson görüşmesinin Dışişleri Bakanlığı yerine Ankara Palas'ta gerçekleşmesi dikkatlerden kaçmadı.
İşte Çavuşoğlu-Tillerson görüşmesinin görüntüleri
Anahtar Kelimeler: AmerikaTürkiyeAfrin

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67