banner84

banner92
18 Nisan 2021 Pazar

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş Babasının Mezarına Alınmadı
banner31

Erdoğan'ın koruma polisi yaşamına son verdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koruma polisi yaşamına son verdi. Polis memurunun bıraktığı mektupta "Her insanın bir gururu vardır ve ben o lafları kaldıramadım. Cenazeme M. Y. komiserim hariç hiçbir rütbelinin gelmesini istemiyorum" ifadeleri yer aldı.

16 Mart 2021 Salı 14:52
Erdoğan'ın koruma polisi yaşamına son verdi!
banner54
 Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığında görevli polis memuru M.A.B.’nin önceki sabah saatlerinde yaşamına son verdiği öğrenildi. Ekip arkadaşları, M.A.B.’nin sabah göreve gelmemesi ve telefonunun kapalı olması üzerine kaldığı eve gitti. Polisler, kapının açılmaması üzerine çilingir yardımıyla eve girince polis memurunun cansız bedeniyle karşılaştı.

'Baskı gördüğünü' yazdı

Odatv'de yer alan habere göre; yaklaşık 4 aydır yalnız yaşayan koruma polisinin yanında silahla bulunduğu aktarılırken, M.A.B.’nin bir de mektup bıraktığı belirtildi.

28 yaşındaki M.A.B.’nin bıraktığı mektupta ise polis merkezinde baskı gördüğü satırları kaleme aldığı görüldü.

Bıraktığı mektup!

M.A.B’nin bulunan mektubunda şu ifadelere yer veriliyordu: Personelini aşağılamak, tehdit etmek, meslekten etmek, küçük düşürmek, yalancı konumuna koymak en iyi yaptığınız iş olsa gerek. Her insanın bir gururu vardır ve ben o lafları kaldıramadım. Evet C.B. ve A.Ö. bina tesis ve kapılar size ait. Keşke yukarıda yazdıklarım yerine biraz da personele iyi davranıp hal hatır sormayı onları anlamayı deneseydiniz. Cenazeme M. Y. komiserim hariç hiçbir rütbelinin gelmesini istemiyorum.

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

Anahtar Kelimeler: Erdoğanınkoruması

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40