banner84

banner93
23 Eylül 2020 Çarşamba

İstanbul'un Sesi'nde Sanat Konuşulur Sanatçı Ağırlanır
banner31

Sarıyer Belediyesi'nden Anlamlı Destek

Eller çoğalıp kenetlenince yükler hafilermiş, işte böyle bir sözle başlayan duyarlı bir ses 91.8 İstanbul’un Sesi Radyosu’nda Müslüm SÖYLER’le Başka Açıdan isimli programın konuğu oldu. Bu ses Sarıyer Belediye Başkan Vekili Hüseyin Coşkun’un sesiydi.

14 Ocak 2019 Pazartesi 15:50
Sarıyer Belediyesi'nden Anlamlı Destek
banner54
 İnsanlar arasında iletişim eksikliği eğer medya aracılığı ile tamamlanırsa, ihtiyaç sahipleri için kimse duyarsız kalmaz. Bu konuyu işleyen bir programda Sarıyer Belediye Başkan Vekili Hüseyin COŞKUN program esnasında gelen bir canlı yayın telefonu ile akülü sandalyeye ihtiyacı olan bir vatandaşımızı dinledi. Engelli vatandaşımız yıllardır kendisine bir takım kişiler tarafından vaatler verildiğini, lakin bu vaatlerin yerine getirilmediğini söyledi. Bu durumu dinleyen başkan vekili Hüseyin Coşkun program sonrası Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ ile konuyu paylaştı. Başkan Genç, en kısa zamanda vatandaşımızın ihtiyacının karşılanması, mağduriyetinin giderilmesi için çalışma başlattı.
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Hayrettin Dereli’nin bizzat aracılığı ile engelli vatandaşımızı , hikayenin başladığı radyoda akülü aracı ile buluşturdu. İşte o an görülmeye değerdi.  Bir belediye yetkilisinin bir başka belediye sınırlarında dahi olmasının ayrımı yapılmadan engelli bir vatandaşımızı mağduriyetten kurtarıp, hayatına engelsiz bir yaşam kazandırması karşısında o görüntüyü anlatacak söz bulamadık.Burada söylenmesi gereken ve önemsenecek tek durum, bir elin verdiğini diğer el görmesin mantığı yerine, bir başkasının yaşam kalitesinin artmasına yardım etmenin , yaşamı ne denli kolaylaştırdığı üzerine yoğunlaşmak , işin en doğru tarafı olması gerek. Hayatı paylaşmak, yaşama her daim kalite katar. Hayata dokunun, çünkü hissederek dokunulan hayatlar asla yalnız olmadıklarını hisseder, işte bu his hayatı mutlu ve huzurlu kılar. Bu ve benzeri durumlar paylaşıldıkça güzel örnekler ortaya çıkaracaktır. Bu tür yayınlar var oldukça, duyarlı insanlarımız tek tek ortaya çıkacaktır. Unutmayın ekmeği paylaşmak ekmeği tatmaktan daha lezzetlidir. Sizlerde bir el uzatın etrafınıza, bırakın bazen havada kalsın, mutlak bir tutan çıkacaktır. El uzatın el olmayın… Paylaşarak sevelim, severek paylaşalım…Böylesi programlara verdiği desteklerden ötürü 91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman KARA'ya Sarıyer Belediyesi adına Başkan Vekili Hüseyin COŞKUN bir hediye takdim etti.
 

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83