banner84

banner93
23 Eylül 2020 Çarşamba

İstanbul'un Sesi'nde Sanat Konuşulur Sanatçı Ağırlanır
banner31

Görme Engelli Ozan'dan Özlü Sözler

Görme engelli ozan Mehmet Ali Türk 93.9 Medya Fm'de engellilere yönelik Müslüm Söyler'in hazırlayıp sunduğu Müslüm SÖYLER'le Başka Açıdan Parogramında çok önemli bililer paylaştı.

22 Ocak 2018 Pazartesi 11:09
Görme Engelli Ozan'dan Özlü Sözler
banner54
  Toplumda son günlerde en çok konuşulan konuların biri de engellilerin istismarı ve bu istismar neticesi toplumda yaygınlaşanduyarsızlık tepkisi.. İşte bu konuya önemli bir yansıma Medya Fm'den geldi. Her hafta Cumartesi günleri 16:00-18:00 arası yayınlanan sosyal içerikli program Müslüm Söyler'le Başka Açıdan bu hafta yine önemli bir konu ve konukla dinleyenlerinin karşısına çıktı.

Konu aslında çok derin ve öyle bir defalık değil, haftalarca konuşulşacak bir konuydu. 
DUYARSIZLIK !
Aslında her insanın içini kemiren ancak bir türlü dışa yansıtılmayan bir eksiklik, yada olmak isteyipte olamamazlık gibi bir durum. Neydi peki duyarsızlık, yada nasıl giderilebilirdi. İşte tam bu soruların yanıtıydı Cumartesi saatler 16:00'yı gösterdiğinde Medya Fm'deki program.
Ozan Mehmet Ali TÜRK önce kendimizden başlamalıyız diye söze başladı, sonra aile, anne baba ve kardeşler... Bu çerçeveyi sağlamlaştırdıktan sonra dış etkenlere bakmak gerekecektir.. Gerçekten de öyle değil mi dostlar, bir çocuğun eğitimi (sosyal,toplumsal,dini ve eğitimsel) ocakta başlar, tıpkı eskilerin ''ağaç yaş iken eğilir'' misali, her nerede olursan ol ''oku'' ve Okut '' mentalitesi bize asla yabancı olmamalıdır. İşte bu manteliteden yola çıkarsak toplumu aydınlatmak bir nevi duyarsızlığı ortadan kaldırmanın en doğru yolu sanırım.
Ozan Türk, özellikle insan fıtratını en iyi anlatan ve anlaşılmasını sağlayan Kur'an ve ilmidir, bu ilmi alır ve toplumla paylaşırsak her şey daha güzel olacaktır dedi. Ayrıca Mevlana ve Yunus Emre'nin fikir deryasına kazandırdığı eserler ve sözler insan olmanın ve birbirimizi anlamanın en güzel değerlendirmelerini sunmaktadır, dedi.
Ozan Türk  sazı ve sözü ile de Aşık Veysel;den Mustafa Yıldızdoğan'dan ve kendi bestelerinden canlı canlı paylaşımlarda bulundu.
Tv ekranlarında boy gösteren şovmenler içinde zamanın ömür törpüleri misali boş muhabbetler edip toplumun zamanını çalıyorlar diye konuştu.
Programı arayıp mesaj gönderen dinleyenler ise, böylesi bir programı medya fm de dinlemek biz türküseverlerin kalitesini ortaya koymaktadır diyerek, düzeyli ve faydalı bir program gerçekleştirdiğiniz için size ve radyo yönetimine teşekkür ediyoruz dediler.

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83