banner84

banner93
09 Nisan 2020 Perşembe

Koronavirüs Vaka Sayısı 501' e Ulaştı
banner31

Ampute Futbola Balıklama Dalış

Magazin dünyasının tanınan eleştirmen ve yorumcusu, aynı zamanda radyo ve Tv programcısı Kadir BALIK sosyal sorumluluk konularına el attı.

04 Ocak 2019 Cuma 16:06
Ampute Futbola Balıklama Dalış
banner54
 Bir kaç defa engelliler adına etkinlik düzenleyen Kadir BALIK, engelli camiasına yakınlaştıkça farklı konularda camiaya destek vermeye çalışıyor. Son olarak birçok engelli aile ve şehit ailelerini bir yemekte buluşturan Balık, İstanbul Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ercan Altın ile tanıştığı andan itibaren Ampute Futbola karşı kolları sıvadı.
İstanbul Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Başkan Vekili ve basın danışmanı Müslüm Söyler aracılığıyla katıldıkları etkinlikte sahneye çıkan Altın Ampute futbolun görünmeyen kahramanlarından bahsetti Gösteriş değil, rehabilite olarak başladıkları bu yolda,yanlış değerlendirmeler ve görünmeyen gerçeklerin neticesi Ampute futbola faydadan çok zarar verildiğinden bahsetti. Sahne de plaket alan Başkan Vekili Müslüm Söyler ise iç ve dış saha masraflarının yönetimi yorduğunu, başkanı da çaresiz bıraktığını anlattı. Aynı şekilde Yönetim Kurulu üyesi ve futbol direktörü Arif Ergüneş'te Ampute Futbolun maddi ve manevi sıkıntılarından bahsetti.
Tüm bu konuşulanları can kulağıyla dinleyen Kadir BALIK, tekrar mikrofonu eline alarak; ''Ben Kadir BALIK olarak bu takıma elimden gelen tüm desteği vermeye hazırım, hem kendi adıma hem de çevremdeki değerli ve duyarlı işadamları adına buna söz veriyorum'' dedi.İşte o verdiği sözün askıda kalmadığını gösteren Kadir BALIK, yaklaşık bir ay boyunca gecesini gündüzüne katmadan İstanbul Yeditepe Engelliler Ampute Takımı için çabalayıp duruyor.
6 Ocak Pazar günü Sarıyer Ayazağa Spor Tesisleri'nde tüm işadamları,futbol severleri ve sanat camiasını maça davet ediyor.

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83