banner84

banner92
18 Nisan 2021 Pazar

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş Babasının Mezarına Alınmadı
banner31

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde Otizme Mavi Işık Yaktı

Dünya Otizm Farkındalık Günü kapsamında, otizme dikkat çekmek ve farkındalığı artırmak amacı ile tüm dünyada eşzamanlı düzenlenen “Otizme Mavi Işık Yak” kampanyasına Eker de katkı sağlıyor. Fabrikasında yürüttüğü "Otizmli Bireyler İş Gücünde" projesiyle otizmli bireyleri sahiplenen Eker, sosyal medya hesapları üzerinden #otizmemaviışıkyak etiketi ile paylaştığı içeriklerle herkesi otizmli bireylerin yanında olmaya davet ediyor.

02 Nisan 2020 Perşembe 16:09
2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde Otizme Mavi Işık Yaktı
banner54
 Eker Süt Ürünleri, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde tüm Türkiye’yi bu özel günün rengi maviye bürünmeye davet ediyor. Tohum Otizm Vakfı'nın destekleriyle hayata geçirdiği “Otizmli Bireyler Eker’le İş Gücünde” projesi ile otizmli bireylerin topluma kazandırılması ve ailelerin geleceğe yönelik kaygılarının giderilmesine ön ayak olan Eker, sosyal medya sayfalarından bu özel gün hakkında bilgilendirici içerikler paylaşıyor.

Eker’in paylaştığı içerikler arasında fabrikada görev yapan otizmli çalışan Emir’in, duygularını aktardığı bir video da bulunuyor. Arkadaşlarıyla beraber çalışmayı çok özlediğini belirten Emir, “En kısa zamanda tekrar işbaşı yapacağımız günleri sevgiyle bekliyoruz ama şimdi evde kalma zamanı” diyor. Eker ayrıca Tohum Otizm Vakfı'nın 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü için paylaştığı mesajlara da sosyal medya hesaplarında yer veriyor.

Eker Süt Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker: “Otizmli Bireyler Eker’le İş Gücünde’ projemizle iş dünyasına örnek olmayı amaçlıyoruz”


Eker’in sosyal sorumluluk projesi hakkında konuşan Eker Süt Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker şunları söylüyor: “Eker ailesi olarak otizmli bireylerin topluma kazandırılması ve ailelerinin geleceğe yönelik kaygılarının giderilmesi amacıyla, Tohum Otizm Vakfı’nın destekleriyle hayata geçirdiğimiz ‘Otizmli Bireyler Eker’le İş Gücünde’ projemizle; hem otizmli bireylerin özgüvenini pekiştirmeyi hem de üstün odaklanma kabiliyetlerini iş verimliliğine dönüştürme hedefi doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu projeyle farklılıklarımızla bir arada olabilmenin, birbirimizi olduğumuz gibi sevmenin, birlikte çalışmanın ve birlikte başarmanın önemini vurgulamak istiyoruz. Otizmli bireylerin fırsat verildiğinde neleri başarabildiklerini bu proje ile görüyoruz. Eker olarak, otizmli çalışma arkadaşlarımızla beraber çalışmaktan çok mutluyuz. Bu proje ile tüm iş dünyasına örnek olmayı amaçlıyoruz.”

"Otizmli Bireyler Eker’le İş Gücünde” projesi kapsamımda iş ve yaşam koçlarının desteği ile 8 otizmli birey Eker’in Bursa’daki fabrikasında istihdam ediliyor. Eker, her dönem otizmli bireyleri projeye dahil ederek, istihdam edilen kişi sayısının 12'ye çıkarmayı hedefleniyor.

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83