banner95

banner96

25 Haziran 2021 Cuma

Rusya ve Türkiye anlaştı

Kripto Paranın Kazanabilme Hikayesi

Mustafa Acar’ın En Son katıldığı canlı yayında bir Türk girişimci ve hayırsever olarak, günümüzde kripto para ile nasıl kazanç yapıldığını açıkça paylaşmaktan çekinmedi, dürüst bir konuşmacı olarak kripto para borsalarındaki açıkları ve Türkiyedeki Bankacılığı tartıştı.

07 Ekim 2019 Pazartesi 08:34
Kripto Paranın Kazanabilme Hikayesi
 Geçtiğimiz hafta Habertürk Ana Haber Bülteni’ne çıkan Acar, 3-4 ay içinde herkesi bir milyonere dönüştürebileceğini söyleyerek yeni bir “servet açığından” bahsetti. Acar, büyük bankalar kapanmadan önce, Türkiye’deki herkesi bu ilginç fırsatı değerlendirmeye çağırdı.

Ve tabi ki, röportajın sona ermesinden dakikalar sonra, Garanti Bankası, Acar’ın röportajının durdurulması için aradı – ama artık çok geçti.

Tam olarak şöyle oldu:

Ana Haber Bülteni spikeri Hande Subaşı servet kazanma konusundaki bazı ipuçları paylaşması için Acar’u konuk olarak aldı ve Türk girişimci ve hayırsever ortaya bir bomba bıraktı:

“Beni başarılı yapan şey, hiç tereddüt etmeden hızlı bir şekilde yeni fırsatlara atlamak oldu. Ve şimdilerde bana para kazandıran bir numaralı şey CryptoRobo. ,CryptoRobo kripto borsasında otomatik al-sat yapan bir ticaret programı. Konuşmasında finans dünyasındaki yeniliklere en kısa zamanda ayak uyduranların her zaman en çok kazanan olduklarını vurguladı. Fiyat dalgalanmasının bu denli yüksek olmasının altını çizerek, “Hızlı bir şekilde küçük bir servet kazanmak için hayatım boyunca gördüğüm en büyük fırsat bu!” cümlesini kullandı. Bankacılık sistemine karşı üretilen Kripto para teknolojisi için “herkesi bankalar kapatmadan önce bunu değerlendirmeye davet ediyorum.”

Habertürk Ana Haber Bülteni spikeri Hande Subaşı Acar’ın telefonunu çıkarıp izleyicilere şu anda Türkiye’de herkesin kulaktan kulağa fısıldadığı bu yeni para kazanma programı ile ne kadar para kazandığını gösterdiği an herkes ekranlara dona kaldı.

DÜNYANIN EN İYİ FOREX BROKERI İLE TİCARETE BAŞLAYIN 360FX

Acar daha fazla detay veremeden röportaj için ayrılan süre sona erdi, bu yüzden bu tartışmaya açık fırsat hakkında daha fazla bilgi edinmek için kendisiyle özel bir röportaj yaptık.

Anahtar Kelimeler: KriptoparaEkonomi

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83