banner84

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Davutoğlu'nun sözlerine MHP'den sert tepki

BURSALI TEKSTİL DÜNYA'NIN HER YERİNDE

Türk ekonomisine ticari alanda büyük katkıları olan BURSALI TEKSTİL Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve sektörün dünyadaki en büyük buluşmalarından biri olan ''frankfurt 2019'da bir Türk markası olarak yerini aldı.

10 Ocak 2019 Perşembe 12:59
BURSALI TEKSTİL DÜNYA'NIN HER YERİNDE
 Türk ekonomisine ticari alanda büyük katkıları olan BURSALI TEKSTİL,  Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve sektörün dünyadaki en büyük buluşmalarından biri olan  ''Frankfurt 2019'' da  bir Türk markası olarak yerini aldı.Alanında birçok dünya markasını geride bırakan Bursalı Tekstil,  Almanya'nın Frankfurt kentinde ''Frankfurt 2019'' ( Tekstil, Kumaş , Ev Tekstil Fuarı ) yenilikçi ve son teknolojili ürünleriyle Hall 12-1-B20'de ziyaretçilerini ağırlıyor.Fuar alanında gurbetçilerimiz ve farklı ülke misafirlerini tek tek ağırlayan Bursalı Tekstil Yönetim kurulu Başkanı Fuat Bursalı ve beraberindekilerin, Türk Ticari İşletmesi olarak ''gururluyuz - mutluyuz '' ifadeleri yüzlerinden okunuyordu. 
Birçok alanda ekonomik sıkıntı ve çöküntüler yaşayan ülkemizde, ayakta kalmayı başarabilen sektörlerden bir tanesi olan Bursalı Tekstil marka olarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67