banner95

banner96

25 Haziran 2021 Cuma

Rusya ve Türkiye anlaştı

Makedonya Vizyon Üniversitesi Medya Fm'de Tanıtıldı

Uluslararası Vizyon Üniversitesi , Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Doç.Dr. Hasan Oktay'ın katılımıyla Türkülere Gönül Verenlerin Radyosu 93.9 Medya Fm'de Müslüm Söyler'le Başka Açıdan programında tanıtıldı.

26 Eylül 2019 Perşembe 08:37
Makedonya Vizyon Üniversitesi Medya Fm'de Tanıtıldı
 Medya Fm'in sosyal sorumluluk yayınları arasında yer alan Müslüm Söyler'le Başka Açıdan yine farklı ve farkındalığı yaşatan program olma özelliğini kanıtladı. Bir çok alanda farklı konu ve konukları dinleyenleri ile buluşturan Müslüm Söyler'le Başka Açıdan 22 Eylül Pazar günü Uluslararası Vizyon Üniversitesi Uluslararası İlişkilerden sorumlu Rektör Yardımcısı Doç.Dr.Hasan Oktay'ı konuk etti. Program da Üniversitelerin genel özellikleri, dışardan eğitim, uluslararası eğitim ve bu konuda akıllara takılan sorulara net cevaplar verildi. Özellikle ''Denklik'' konusunda YÖK ile Üniversiteler arasındaki sözleşmelerin es geçilmemesi, her öğrencinin mutlaka üniversite yönetimleriyle ilişkiler kurması bu doğrultuda karar vermeleri gerektiği dile getirildi. Sosyal medya ve kulaktan duyma paylaşımların hayatınızın önemli olan taraflarını bloke etmesine asla izin vermeyin diyen Doç.Dr. Hasan Oktay, biz Vizyon Üniversitesi olarak tüm başvuru ve danışmanlıklarda öğrencilerimize almak istedikleri cevapları veriyoruz. Hem maddi, hem manevi hem de eğitim açısından beklentilerinin üzerinde hizmet genel kurumsallık özelliğimizdir, diye konuştu.

Programa renk katan Türk Halk ve Fantezi Müziği sanatçısı Tuğba Hatun, bende bir öğrenci ve eğitimci olarak bugünden itibaren Vizyon Üniversitesi'nin bir öğrencisiyim dedi. Tuğba Hatun yayın içerisinde söylemiş olduğu birbirinden güzel türküler ile dinleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Programa mesajları ve canlı telefon bağlantıları ile katılan öğrenci adaylarına da net cevaplar veren Oktay, okumak her şeye rağmen çok güzeldir dedi.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi İletişim Adresler

MAKEDONYA

Adres: Ul. Major C. Filiposki No.1,
Gostivar – Kuzey Makedonya


 Tel: +389 42 222 325

  Fax: +389 42 222 326

  e-mail: info@vizyon.edu.mk

TÜRKİYE

Kültür Mahallesi, Dr. Mediha Eldem Sk. No: 41 daire 3
06420 Kızılay – Çankaya,  Ankara

Tel:   0312 432 0005
GSM:0532 521 2178

Topcular mahallesi, Eyüp Sultan Bulvarı, No:79, Eyüp /İstanbul

Tel:0212 501 53 54
0507 919 62 46

  e-mail: info@vizyon.edu.mk

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83