banner84

banner92
13 Aralık 2019 Cuma

’Saglıklı Yaşam ve Beslenme Fuarı kapsamında Sağlık ve Zindellik için –TTP TANGO TERAPİ PLATFORMU Tango Etkinlik ve Çalıştayları Program Yürütücüsü , Küratörü ve Konuşmacı :H. Çiğdem YORGANCIOĞLU
banner31

Fuat BURSALI'dan Taşova'ya Eğitim Yatırımları Devam Ediyor.

BURSALI TEKSTİL Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda bir eğitim gönüllüsü olan işadamı Fuat BURSALI ülke ekonomisinin yanı sıra ülke eğitim kurumlarına yaptığı katkıları ile tanınıyor.

18 Eylül 2018 Salı 10:42
Fuat BURSALI'dan Taşova'ya Eğitim Yatırımları Devam Ediyor.
banner54
 BURSALI TEKSTİL  Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda bir eğitim gönüllüsü olan işadamı Fuat BURSALI ülke ekonomisinin yanı sıra eğitim kurumlarına yaptığı katkıları ile tanınıyor.
Hani bir söz vardır, ‘’Doğduğun yer mi, doyduğun yer mi ‘’ diye.. İşte bu sözün aynı çerçeve de buluştuğu bir isim Fuat BURSALI… Hem doğduğu hem de doyduğu yere yapmış olduğu yatırımlar ve gönüllü olarak sağladığı eğitim katkıları takdire şayandır.
Amasya Taşova’ya geçmiş dönemlerde babası Süleyman BURSALI adına yaptırmış olduğu Taşova Süleyman BURSALI Anadolu Sağlık Meslek Lisesi doğduğu yerdeki hemşehrilerinin çocuklarına büyük bir eğitim hizmeti sunmaktadır.
İşadamı BURSALI sadece bunlarla kalmamış, Bursa’ya yaptırdığı Nesrin Fuat Bursalı İlkokulu ile doyduğu yerde de eğitime katkı sağlamıştır. Ayrıca bu okullarda ve farklı okullarda okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere de eğitim bursu vererek bu katkılarına devam etmişti.
24 Eylül 2018 günü yine bir eğitim kurumunu hizmete açacak olan Fuat BURSALI Taşova’da verdiği eğitim hizmetine aralıksız devam ediyor. 24 Eylül Pazartesi günü saat 10:00’da  törenle açılacak olan Taşova Emine BURSALI  İmam Hatip Ortaokulu için  Milletvekilleri, Amasya Valisi ve ilçe protokolü hazır bulunacaklar.

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83