banner84

banner93
27 Eylül 2020 Pazar

İstanbul Tophane-i Amire'de Sanatsal Sergi
banner31

Avrupa MYÖ Öğrencilerinden Özel Röportaj

Sosyal Sorumluluk adına AvrupaMeslek Yüksekokulu 2.Sınıf öğrencileri Pozitif Engelliler Eğitim Derneği'ni ziyaret edip, Müslüm SÖYLER ile de röportaj bir gerçekleştirdi.

05 Mart 2020 Perşembe 17:10
Avrupa MYÖ Öğrencilerinden Özel Röportaj
banner54
 İstanbul Avrupa MYÖ 2.sınıf öğrencileri sosyal sorumluluk adına hazırladıkları ödevlerini Pozitif Engelliler Eğitim Derneği'nin Şişli Osmanbey'deki Ofisi'nde gerçekleştirdiler. Ödev konusunu hem yazılı hem sesli gerçekleştiren öğrenciler sırasıyla sorularını Pozitif Engelliler Haber Ajansı Genel Koordinatörü Müslüm Söyler'e sordular.
 

 

Sıcak ve samimi bir sohbet havasında geçen röportajda engellilerin kendi kimlikleri, çevresel sorunları ve bu sorunların altından kalkma mücadeleleri yer aldı. Pozitif ayrımcılık ve hayatın engelsiz bir ritimle gerçekleşmesi konusunda pozitif sorulara pozitif cevapların alındığı faydalı bir röportaj gerçekleştirildi.

 

   

Öğrencilerin içten soruları karşısında aynı içtenlikle sorulara cevap veren Pozitif Haber Ajansı Genel Koordinatörü Müslüm Söyler, galiba hayatta hiçbir proje yarım kalmazmış. İşte bugün bu konuya duyarlılıkla yaklaşan bu genç kardeşlerimin azmi ve kararlılıkları bana 2011 yılında Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe'nin okullarda engelliler konulu bilinçlendirme projesi geldi. Projenin daha başında hayatını kaybeden Ülkü Adatepe'nin bu hayalini inşaallah böylesi güzel düşünen kardeşlerimiz gerçekleştirecektir, dedi.

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83