banner84

banner85

26 Mart 2019 Salı

HER AMASYALI’NIN BİR HİKAYESİ OLAN BAŞKAN ADAYI

YA YA OLUR YA ŞARKISI İLE ATİLLA DOLUNAY ÇIKIŞTA

Yaklaşık 20 yıldır yazdığı söz ve bestelerini müzikseverler ile buluşturmaya karar veren Atilla Dolunay ilk şarkısını #yayaolurya isimli eser ile Z7 Production işbirliğiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

banner91
21 Eylül 2018 Cuma 12:23
YA YA OLUR YA ŞARKISI İLE ATİLLA DOLUNAY ÇIKIŞTA
 Şarkısının 100 şarkı içinden bizzat dinleyici görüşleri değerlendirilerek seçildiğini söyleyen Atilla Dolunay, sözü ve bestesi bana ait olmasına rağmen, şarkım artık dinleyicilerimindir dedi. İlk çıkış parçası olduğu için seven ve beğenen tüm dinleyicilerinden "YA YA OLUR YA" isimli şarkısının büyük kitlelere ulaşması için onların desteğine ihtiyacı olduğunu söyleyen Atilla Dolunay, şu ifadelere yer verdi.

"İlk bebeğimiz #yayaolurya doğdu. Artık benim değil sizindir şarkım. Elinden tutulmaya, yanaklarının sıkılmaya, öpülüp sevilmeye çok ihtiyacı var. Dinleyelim, dinlettirelim, paylaşalım, paylaşılmasını sağlayalım, yedi düvele yayalım beraberce. Bu bebek ancak SEVGİNİZ ve DESTEĞİNİZLE büyüyebilir çünkü. YA YA OLUR YA'nın Sizlere ve tüm emeği geçenlere mutluluk dolu anlar yaşatması dileklerimle. Sevgiyle kalın, hepinizi çok seviyorum."

Ön hazırlıkları 6 ay süren şarkıda Düzenleme ve Mix Fırat Özbaylar, Mastering Emre Kıral, Klip Yönetmenliği ise Berk Karan tarafından yapıldı.
Anahtar Kelimeler: YAYAOLURYAATİLLADOLUNAY

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner90

banner66

banner67