banner84

banner85

27 Mayıs 2019 Pazartesi

Organizatör Kadir Balık'tan Engelliler Yararına Dev Konser

Tarık Akan'ın torununa bakın dedesine öyle çok benziyor ki kopyası

Yeşilçam'ın efsanevi oyuncularından Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül'ün boşanmak üzere olduğu eşi, şarkıcı Asya Engin ve kızı Gece Bodrum'da tatilde görüntülendi. Tarık Akan'ın torunu Gece'nin dedesine olan inanılmaz benzerliği gözlerden kaçmadı.

10 Ağustos 2018 Cuma 12:00
Tarık Akan'ın torununa bakın dedesine öyle çok benziyor ki kopyası
 Yeşilçam'ın efsanevi oyuncularından Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül, 1,5 yıl önce Asya Engin ile evlenmişti. Ancak çift süprirz bir şekilde boşanma kararı aldı. Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül ile boşanma davası süren Asya Engin, önceki gün Bodrum Gölköy Suit Otel’deydi. Dikkat çeken detay ise Tarık Akan'ın torunu Gece'nin Tarık Akan ile olan inanılmaz benzerliğiydi. 
BOŞANMA SORULARI YANITSIZ KALDI; Fatma Girik’in gelini Aysun Girik ve kızı Gece ile denize giren Engin, fit haliyle dikkat çekti. Denizden çıkan Asya Engin, boşanma davasıyla ilgili soruları ise yanıtsız bıraktı.
TARIK AKAN'A İNANILMAZ BENZERLİK; Gece’nin dedesi Tarık Akan’a olan benzerliği dikkat çekti.

Tarık Akan'ın torununa bakın dedesine öyle çok benziyor ki kopyası

BOŞANMA KARARI ŞOKE ETTİ; Tarık Akan’ın büyük oğlu Barış Üregül, bir yıl önce evlendiği şarkıcı Asya Engin Üregül’den boşanıyor. Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle İstanbul Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açan Asya Engin Üregül, 500 bin liralık tazminat, 3 aylık bebeklerinin velayetini ve aylık 15 bin lira iştirak nafakası istedi.

Tarık Akan, 16 Eylül 2016’da 66 yaşında hayatını kaybetti. Babasının vefatı nedeniyle büyük oğlu Barış Üregül ile şarkıcı eşi Asya Engin Üregül düğün tarihini erteledi. Barış Üregül ile Asya Engin Üregül çifti, Beyoğlu Tarihi Pano Şarap Evi’nde evlendi.

Düğünün ardından açıklama yapan Barış Üregül, “Aileler arasında gizli bir düğün yapalım dedik. Babamın da görmesini isterdim. Onun üzüntüsünü yaşıyorum. Burayı sağlığımda babamla birlikte gelip tutmuştuk. Düğünü görmek nasip olmadı” demişti.

Çiftin neden boşanma kararı aldığı ise henüz belli değil.


Anahtar Kelimeler: Tarıkakan

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67