banner84

banner92
17 Ocak 2020 Cuma

Barbi Sunucu Özlem Ören'e Bir Ödül Daha
banner31

Müslüm SÖYLER'le BAŞKA AÇIDAN İstanbul'un Sesi'nde

Yaklaşık 16 yıldır sosyal sorumluluk adına engelliler ve dezavantajlı gruplar adına farkındalığın sesi olarak yayın hayatına devam eden Müslüm SÖYLER'le Başka Açıdan 15 Eylül itibarıyle Cumartesi Pazarları 17:00-20:00 saatleri arasında dinleyenleri ile buluşacak

14 Eylül 2018 Cuma 23:49
Müslüm SÖYLER'le BAŞKA AÇIDAN İstanbul'un Sesi'nde
banner54
 Ülkemizde yaklaşık nüfusun % 12 'si ( 8 milyon ) engellilerden oluşuyor. Bu rakam yaşlı, kimsesizler ve bakıma muhtaç bireylerle birlikte büyük bir kitleyi oluşturmaktadır. İşte böylesi farkındalık yaşayan bireylerimizin ihtiyaçları, sorunları, tedavileri varsa tedavi yolları ve hayatta başarılı bireylerin başarı hikayeleri topluma yansıtılması gereken durumlardır. İşte bu konuda hem çalışma hayatında, hem sosyal hayatta aldığı görevler ve yaptığı radyo-tv programlarıyla gündemi yakından takip eden engelliler camiasının sevilen ve başarılı ismi Müslüm SÖYLER camianın mikrofondaki sesi olmaya devam ediyor. Konuyla alakalı uzman konukları, sanat ve siyasette konuya duyarlı olanları programa konuk alarak toplumu bilgilendiriyor. Toplumun içinde yaşanılan sorunlar, engelliler adına alınan başarılar ve sportif faaliyetleri ve etkinlikleri topluma duyurma açısından büyük misyon üstlenen Söyler, bundan böyle 91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nda dinleyenlerine seslenecek.

30 yıldır Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Muhasebe Biriminde görev yapan Söyler, İstanbul Yeditepe Engelliler Spor Kulübü'nünde Başkan Yardımcılığı görevi ile de faal olarak bu görevlerde yer alıyor. Gazete köşe yazarlığı ve haber editörlüğüde görevleri arasında bulunan Söyler evli ve bir çocuk babası.

Müslüm SÖYLER'le BAŞKA AÇIDAN Hafta sonları saat 17:00-20:00 arası 91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nda yayın hayatına devam edecek.

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83