banner84

banner85

27 Mayıs 2019 Pazartesi

Organizatör Kadir Balık'tan Engelliler Yararına Dev Konser

Minik Yürekten Büyük Destek

Özel bir radyo programında çok özel bir sosyal sorumluluk projesi için destek olan 9 yaşındaki Hamza CİVELEK zamanın anlamsız yolculuğuna büyük bir anlam kattı.

03 Temmuz 2018 Salı 15:28
Minik Yürekten Büyük Destek
Büyük canavarların çocuklarımızı katlettiği şu günlerde, çocuklarımız için çok anlamlı bir projenin küçük destekçisi vicdansız yüreklere bir tokat gibi çarptı. Bir  özel firma yetkilisinin başlatmış olduğu ''Atma tamir olsun, çocuklara umut olsun '' projesi kapsamında oyuncağı olmayan tüm çocuklara oyuncak kazandırma çalışması ülke genelinde büyük ilgi görüyor. 
Konuyla ilgili özel bir radyo programına katılan proje yetkilisi Özlem CİNİC radyo programcısı Müslüm SÖYLER'e konunun özünü detaylı bir şekilde anlattı. Konu dinleyenler tarafından çok anlamlı bulundu ve telefonlar susmadı. Bir çok ev hanımı, iş kadını, işçi memur herkes proje için nasıl destek olabilirim sorularını yönelttiler.
İşte bu dinleyenlerden biri de minik bir yürek... Hamza CİVELEK, henüz 9 yaşında .... Evinde bulunan oyuncaklarını toplayıp bir çuvala koymuş ve radyo programcısı Müslüm SÖYLER'e ulaşarak bu projeye oyuncakalrını getireceğini söylemiş. Akabinde Müslüm Söyler Hamza'yı programa davet ediyor ve karşılıklı birkaç sohbet ile çocuk kalbindeki güzelliği diğer dinleyenlerle paylaşıyor.Proje için getirdiği 20 adet oyuncağıda teslim edip programdan ayrılıyor. 
Ve bir mesaj veriyor... ''Çocuklar oyuncak sever, oyun sever''
Lütfen çocuklarımızı sevelim ve sevindirelim... 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67