banner95

banner96

25 Haziran 2021 Cuma

Rusya ve Türkiye anlaştı

Medya Fm Yeni Yayın Dönemine Doludizgin Girdi...

25 yılın üzerinde Türk Halk Müziği dalında aralıksız yayın hayatına devam eden 93.9 Medya Fm, ''Türkülere Gönül Verenlerin Radyosu'' parolasıyla yeni yayın dönemine yine doludizgin girdi.

06 Eylül 2019 Cuma 08:29
Medya Fm Yeni Yayın Dönemine Doludizgin Girdi...
 Yönetim Kurulu Başkanlığını Amasyalı hemşerimiz Turan Canik'in yaptığı yılların eskitemediği, türkülerle her dem yeni başlangıçların frekansı olan 93.9 Medya Fm yeni yayın dönemine yine doludizgin girdi. Bir çok önemli radyocunun ilkleri yaşayarak mikrofon aşkına vesile olduğu Medya Fm, sosyal sorumluluk alanında da varlığını hissettirdi. Uzun yıllar bir çok radyocunun engelliler ve dezavantajlı gruplar adına yayın yaptığı Medya Fm yeni yayın döneminde bu çizgisine güç katmaya devam ediyor. Engelliler ve engellilere destek veren sanat ve iş dünyasının önemli isimlerini canlı yayınlarında konuk eden Müslüm SÖYLER'le Başka Açıdan yine yeniden Medya Fm mikrofonlarından ''Engelsiz Yolculuğun Seyir Defteri'' ni yazmaya devam edecek. Her pazar 15:00-17:00 saatleri arası çok özel konu ve konuklarıyla Müslüm Söyler'le Başka Açıdan; ''Farkın Mikrofondaki Sesi'' parolası ile yayında olacak.

Müslüm Söyler'le Başka Açıdan ile Müslüm SöylerAytaç Show ile Müzik keyfi, Engin Geceler ile Muharrem KamışÇiğdem ile Keyf'i MuhabbetZeki Gökçe, Özgür Yolcu, Akif Özcan, Düşbahçesi Ali, Emrah Ay, Serkan Lama ve Savaş Koç ile ''Yaşam Yokuşunda Savaş'' yeni yayın döneminin seçkin programları...

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83