banner84

banner92
18 Nisan 2021 Pazar

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş Babasının Mezarına Alınmadı
banner31

Farkındalık Günü'nde Yüreklere Dokunabilmek

Şiir adına farklı bir çizgi ile adından sıkça söz ettiren Şair Semra Kaygun, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Özel Sevgi Yağmuru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde minik yürekler ve aileleriyle bir araya geldi.

04 Aralık 2020 Cuma 11:38
Farkındalık Günü'nde Yüreklere Dokunabilmek
banner54
 

Özel Sevgi Yağmuru Özel ,Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nin özel öğrencileri için 3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında bir program düzenlendi. Programa özel çocukların yanı sıra aileleri de katıldı.
ANW5qN

Etkinliğe konuk olarak katılan Şair Semra Kaygun özel çocuklar ve ailelerine şiir albümlerini hediye etti. Böylesi etkinlik ve özel günlerde özel çocukları yalnız bırakmayan Kaygun, etkinlik alanındaki tavır ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Özel çocuklarda Kaygun’un bu sempatik tavırları neticesi mutluluk pozları verdiler.

 
3qekoU

"Dünya güzellerinin en güzel günü bugün" diyen Şair, duygular her zaman içerde olmamalı böylesi güzel etkinliklerde bu duyguları engelsizce dışa vurmalıyız ki, gerçek manada duyguların frekansını yakalayalım. İşte o zaman bu frekans dünyaya farkındalığı daha bir içtenlikle yayacaktır.

889qSe

Program sonrası bir açıklama yapan Şair Semra Kaygun, "3 Aralık Dünya Farkındalık Günü kutlu olsun. Aslında dünya güzellerinin en güzel günü bugün. Biz bugün onlarla beraber olduk. Hem yapmış olduğumuz çalışmaları anlattık, hem de bundan sonra yapacaklarımızı birlikte istişare ettik. Daha güzel ve ailelerin huzur içinde olduğu bir farkındalık yılı diliyorum. Her şey onlarla güzel oluyor. İnşallah daha da güzel olacak" dedi.

Bkt7Cg

Özel Sevgi Yağmuru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Yöneticisi Yağmur Yalçın etkinliğe katılanlar ile birlikte hatıra fotoğrafları çektirerek günü ölümsüzleştirdi. Yalçın; ‘’Kalemimle yüreklere dokunmakta iddialıyım’’ diyen şairimiz Semra Kaygun, ‘’3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü’’  farkındalığı adına kurumumuzda  öğrenci ve velilerimizle buluştu. Minik yüreklere dokunan kıymetli şairimiz , şiir albümünü imzalayarak öğrencilerimize armağan etti. Katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz diye konuştu.

 HMCyC7

Etkinliğe katılan Şair Semra Kaygun’a 4 Aralık doğum günü olması sebebiyle, doğum günü pastası takdim edildi. Bu sürpriz karşısında gözleri dolan Kaygun, çocuklara teşekkürlerini iletti. Ardından Şair Semra Kaygun’a kurum adına etkinliğe katılmasından dolayı bir de plaket takdim edildi.   

Günün sonu çok daha renkli bir şekilde sona erdi.
1Qibgq

HDhmTD

 

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83