banner84

banner85

27 Mayıs 2019 Pazartesi

Organizatör Kadir Balık'tan Engelliler Yararına Dev Konser

Diriliş Ertuğrul'a bomba transfer! Osman Gazi rolünü bakın kim kaptı

TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 5. sezonu merakla beklenirken diziyle ilgili bomba bir haber gündeme geldi. Osman Gazi döneminin yaşanacağı yeni sezonda Osman Gazi'yi canlandıracak isim belli oldu. İşte Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonuna dair merak edilenler...

03 Eylül 2018 Pazartesi 10:12
Diriliş Ertuğrul'a bomba transfer! Osman Gazi rolünü bakın kim kaptı
 Diriliş Ertuğrul'un geçtiğimiz sezon finalinde Ertuğrul Bey, içerisinde oğlu Osman'ın da bulunduğu obasıyla birlikte Bilecik Söğüt'e doğru yola çıkmıştı. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, mayıs ayında yaptığı açıklamada, Diriliş Ertuğrul'un finalinin Bilecik'te gerçekleşeceğinin sinyalini vermiş ve dizinin Osman Gazi'ye doğru ilerleyeceğini ifade etmişti.
Heyecanla beklenen yeni sezonda Osman Gazi adıyla başlayacak olan dizinin başrol oyuncu da belli oldu.
BURAK ÖZÇİVİT OSMAN GAZİ ROLÜNDE: Diriliş Eruğrul'un 5. sezon bölümünde Ertuğrul Bey’in ölmesi ile başa geçen ve Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucu padişahı olan Osman Gazi rolüne, ünlü oyuncu Burak Özçivit'in hayat vereceği öğrenildi. Daha önce Muhteşem Yüzyıl'da Malkoçoğlu Bali Bey rolünü de canlandıran Özçivit, bu defa Diriliş Ertuğrul'da Osman Bey rolünde olacak.
Ünlü oyuncu vakit kaybetmeden senaryo okumalarına başlarken, teknik hazırlıklar da hız kazandı. “Osman Gazi” dizisi için İstanbul-Anadolu yakasında, deniz kenarında çok büyük bir alana plato inşa edildi. Dizi kostümleri için de kalabalık bir ekip büyük bir titizlikle çalışıyor.
SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI: Ertuğrul Bey, Ögeday Han'a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul'dan Selçuklu'nun sultanı olmasını istemişti.
Almıla ise Hayme'nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han'ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı.Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı.
Anahtar Kelimeler: Dirilişertuğrul

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67