banner84

banner92
18 Nisan 2021 Pazar

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş Babasının Mezarına Alınmadı
banner31

Deli Murat Show 91.8 İstanbul'un Sesi'nde...

Deneyimli radyo programcısı Murat Altunhan ''Deli Murat Show'' ile 91.8 İstanbul'un Sesi radyosunda hafta içi her sabah 07:00-10:00 arası dinleyenleri ile buluşuyor.

28 Aralık 2020 Pazartesi 14:32
Deli Murat Show 91.8 İstanbul'un Sesi'nde...
banner54
 Radyoların show programları arasında üst sıralarda yer alan ''Deli Murat Show'' 91.8 İstanbul'un Sesi radyosunda her sabah trafik saatinde dinleyenlerine keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.
Deli Murat Show ile dinleyenler kendilerini bir anda programın içerisinde buluyor. Gerek sesli gerekse yazılı mesajlar ile bir kahkaha tufanı ayarında geçen programın yayın saatlerinin uzatılmasını isteyen mesajlar ise çoğunlukta...
Arabesk,fantazi,Türk halk,Türk Sanat ve Türk pop müziği alanında yayınlarıyla göz dolduran İstanbul'un  sesi radyosu deneyimli programcılarıyla da Marmara bölgesinin en çok tercih edilen radyosu olma özelliğini elinde bulunduruyor.
Özel gün ve zamanlarda özel güne ve zamana uygun seçkin konu ve konuklarıyla da İstanbul'un sesi farkını koruyor. Sosyal içerikli programlar ( Mahkumların sesi, Engellilerin sesi) radyonun yine farklı kitlelerede seslenmesinin ayrı bir önem kazanmasının artıları oluyor.


Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40