banner84

banner92
24 Ekim 2019 Perşembe

Galatasaray Tur Şansını Mucizelere Bıraktı
banner31

Adnan Oktar'a kötü haber!

ADNAN Hoca olarak bilinen Adnan Oktar tutuklandıktan sonra "kedicikler'iyle birlikte yaşadığı Kandilli'deki lüks villasındaki kaçak yapıların yıkımı için ekipler kapıya dayandı. Birazdan yıkım başlıyor...

04 Ekim 2018 Perşembe 10:00
Adnan Oktar'a kötü haber!
banner54
 ADNAN Hoca olarak bilinen Adnan Oktar tutuklandıktan sonra "kedicikler'iyle birlikte yaşadığı Kandilli'deki lüks villasındaki kaçak yapıların yıkımı için ekipler kapıya dayandı. Villada hafta başından beri kamyonlar dolusu eşya çıkarılmıştı. Bu sabah erken saatlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler villaya geldi. Yıkımın önümüzdeki dakikalarda başlayacağı kaydedildi.
İş makinaları villanın bahçesinde hazır hale gelirken, Kandilli'deki arazinin içinde çok sayıda kaçak bina ve eklenti bulunduğu belirlenmişti.
Adnan Oktar'a kötü haber! Bu sabah kapısına dayandılar yıkım başlıyor...

BAŞSAVCILIK ERTELEME İSTEMİŞTİ... İstanbul Büyükşehir Belediye Encümeninin, Adnan Oktar suç örgütünün Kandilli'deki kaçak yapıları için aldığı yıkım kararının uygulanması için mülklerin devredildiği TMSF'ye yazı yazılması üzerine devreye savcılık girdi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Oktar’ın Kandilli’deki kaçak yapıları için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden çıkarılan yıkım kararının "tespit ve tasnif işlemlerinin" devam ettiğini belirterek yıkım kararının bir ay ertelenmesini istemişti.

PAZARTESİ GÜNÜ BOŞALTILMIŞTI... Oktar’ın mal varlığına el konulmasından sonra TMSF’ye devredilen Kandilli’deki villa ve eklentilerindeki eşyalar Pazartesi günü kamyonlara yüklenerek götürüldü.

İŞTE LÜKS VİLLADAKİ KAÇAK YAPILAR... İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Üsküdar Kandilli Mahallesi 928 ada 3-55 parseldeki kaçak yapılarla ilgili olarak Boğaziçi İmar Müdürlüğü 25 Temmuz 2018 tarihinde gerekli incelemeleri gerçekleştirmiş, burada 23 yapının yasalara aykırı olarak inşa edildiğini tespit etmişti. Büyükşehir Belediyesi ekiplerince hazırlanan raporda kaçak yapıların detaylı krokisine yer verilen tutanağa göre, 1’den 23’e kadar farklı yapının bulunduğu arazide pek çok binanın kaçak durumda. Belgedeki bilgilere göre:

Adnan Oktar'a kötü haber! Bu sabah kapısına dayandılar yıkım başlıyor...

B yapısına 15 ve 18 numaralı tek kaçak yapılar, 16 ve 17 numaralı 2 katlı kaçak yapılar ve 14 numaralı kaçak platform (seyir terası) eklendi.


Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

Anahtar Kelimeler: AdnanoktarKuzucuklar

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40